Pro-Androgenní složení Animal TEST obsahuje dynamicky působící rostlinné výtažky a látky zvyšující hladinu volného i celkového testosteronu. Vyšší hladina Testosteronu vede k větším a rychlejším přírůstkům svalstva a zároveň k zvětšení reálné síly.

Ještě před 4 lety bylo možné získat na trhu doplněk Animal Test. Ten, kdo měl možnost přesvědčit se v onom čase na vlastí kůži o jeho účincích, určitě přijme s nadšením zprávu, že před pár dny došlo k jeho reaktivaci. Liší se aktuální složení zásadně od předchozího?

Samozřejmě. Avšak, jak tvrdí lidé, kteří už stihli novou verzi přetestovat, doplněk v ničem neustupuje svému předchůdci.

Ohlédněme se tedy podrobněji po jeho složení:

 • Kyselina arachidonová

  Jedná se pravděpodobně o nejdůležitější komponent tohoto doplňku. Kyselina arachidonová je sloučenina nezbytná pro správný chod lidského organizmu – přesto, že si ho tělo dokáže samo vytvořit z kyseliny linolové, prakticky se nenachází ve stravě. Kyselina arachidonová je nezbytná pro produkci mezi jinými prostaglandin, důležitých činitelů v procesu růstu svalové hmoty a spalování tukové tkáně. Zaveden do doplňků určených sportovcům byl díky objevu Williama Llewellyna, americkému steroidovému guru. Nyní byl tento komponent patentován. Kyselina arachidonová, podávaná z zevnitř, zvětšuje svalovou hmotu právě díky zvýšené produkci prostaglandin, to je hlavních regeneračních látek v organizmu.

  Výsledek je přímo úměrný dávce – čím víc kyseliny arachidonové je užito, tím rychleji a účinněji bude zregenerována poškozená při tréninku svalová tkáň, tím pádem dochází k podstatně většímu nárůstu hmotnosti a síly. Navíc, kyselina arachidonová zvětšuje množství androgenních receptorů a zvyšuje hladinu IGF-1. Z výsledků testu, zjišťujícího účinnost kyseliny arachidonové v jednom z nejpopulárnějších amerických servisů, prováděného beta-testery, byl zaznamenán nárůst svalové hmoty do 8 kg v době 50 dnů.

 • Divanillyl tetrahydrofuran

  Je to extrakt z pokřiv. Vyznačuje se zajímavým působením na lidský organismus. Když – jak ukazují první výzkumy – způsobuje zvýšení hladiny volného testosteronu podstatně výrazněji, než výtažek z avena sativa, který byl doposud rozšířeným komponentem dietních doplňků. Tento komponent je inhibitor SHBG, to je globulinů svazujících pohlavní hormony, které tím, že se spojí s molekulí nap. Testosteronu, způsobí její deaktivaci. Navíc, divanillyl tetrahydrofuran má silné antiestrogenní působení, co zabraňuje aromatizaci, a působení testosteronu je díky tomu výraznější.

 • Výtažek z cissus quadrangularis

  Dodává organizmu anabolické ketosteroidy. Je dokázáno, že ketosteroidy zvětšují sílu svalů a jejich hmotu, způsobují zrychlení regenerace a snižují hladinu kortizolu (hormon, který stupňuje rozpad svalů při tréninku). Navíc, kromě anabolických vlastností, je cissus quadrangularis taky antioxidant a zlepšuje funkčnost kloubů.

 • Trans resveratrol (Trans –3,5,4´-trihydroxystilbene), agaricus bisporus a hesperetin (3´,5,7-trihydroxy-4´-methoxyflavone)

  Jedná se o komponenty se silnými antiestrogenními účinky. Hesperetin působí jako inhibitor aromatázy, a proto nedochází k nadměrné produkci estrogenů. Trans resveratrol se pojí s estrogenním receptorem, bez jakékoliv receptorové informace, proto je vyloučena schopnost ke spojení se s ním již existujících molekul estrogenů. Můžeme říct, že tyto komponenty mají podobné vlastnosti jako spojení arimidexu a nolvadexu.

 • Johimbin

  Jakožto doplněk do Animal Test působí energeticky, a také napomáhá ve spalování tukové tkáně a také v jejím následovním využití jako zdroje energie při tréninku i po jeho ukončení, kromě toho, johimbin zlepšuje sexuální schopnosti a zvedá libido.

 • Bioperine a dihydroxibergamotin

  Poslední dva komponenty významně zlepšují vstřebávání obsažených v doplňku komponentů, jsou obecně využívány v různých doplňcích. Zabraňují předběžnému rozpadu komponentů v játrech, co usnadňuje jejich vstřebáváni do krevního oběhu.


Jedna dávka: 1x denně samostatně balený paket plný tablet

Obsah účinných látek v jedné dávce:

 • Pro-Androgen Complex 2500 mg
 • 3,4-divanilyl tetrahydrofuran
 • Cissus quadrangularis extrakt (ketosterony)
 • Trans 3,5,4-trihydroxystilben (trans resveratrol)
 • Žampión - Agaricus bisporus (polysacharidy)
 • 3,5,7-trihydroxy-4-methoxyflavon (hesperetin)
 • Extrakt kůry bujarníku (Pausinystalia yohimbe)
 • Hypertrophic Response Complex 1500 mg
 • Kyselina arachidonová
 • 6,7-dihydroxybergamotin
 • Bioperin

Složení: Extrakt kořene kopřivy, rdesna kopinatého, žampiónu zahradního, grapefruitu, kyselina palmitová, stearová, linolenová, gama linolenová, dihomo-gama-linolenová, myristová, arachidonová, behenová, lignocerová, želatina, glycerin, voda, karamelová barva, karob (rohovník), oxid titaničitý, stearát hořečnatý, FD&C modř #1, FD&C červeň #40

Upozornění: Přípravek určen pro muže. Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce, není vhodné pro osoby mladší 18let, pro gravidní a kojící ženy.


Co je to řada výrobků ANIMAL a jak vznikla „old school“ řada ANIMAL?

V roce 1981 biochemici a dietologové objevili že "paky", neboli pakety individuálně naplněny kombinací tabletek a kapslí jsou dokonalým systémem podávání suplementů pro vzpěrače světové třídy, pro které jsou důležité fungující, silné a kompletní prostředky. V roce 1983, po dvou letech výzkumů, byl vyroben první Animal Pak z produkční linie Animal firmy UNIVERSAL, čímž začala nová historie. Od této doby uplynuly dvě dekády, nespočetné zkoušky ze strany jiných výrobců a Animal Pak je pořád nejlépe prodávaný kulturistický paket na světě ! Dnes společně s Animal Test, Animal Stak 2, Animal Cuts, Animal M Stak, Animal Flex, Animal Omega a Animal Nitro se stal nejpopulárnějším prostředkem mezi kulturisty "staré školy", tedy těch, které interesuje pouze tvrdý trénink. V každém z vyjmenovaných výrobků nelezneš tablety a kapsle samostatně zabalené do sáčků. Jeden sáček, jedna dávka a ohromné množství účinných látek tak přijmeš bez chyb a omylů. Jestli vám jde o skutečně kvalitní suplementaci, je to stejné jak s tréninkem, neexistuje možnost kompromisu.

Copyright ©2009 AnimalPak.cz     v SR zakoupíte na: www.protein.sk